Můj příběh,

aneb jak jsem se dostala k mé milované práci?

Kosmetický salon Jana Bundilová
Jmenuji se Jana Bundilová a kosmetice se věnuji téměř 25 let. Původně jsem vystudovala zdravotnickou školu a 17 let jsem pracovala jako instrumentářka na operačním sále na chirurgii.
.
V roce 1994 přišla nabídka a já odjela do zahraničí na misi. Během této práce jsem se rozhodla, že se do nemocnice nevrátím. Věděla jsem, co mě baví, co mám ráda, kam mě moje srdce táhne:)))
Jana Bundilová
Dodělala jsem si kosmetické vzdělání a na podzim roku 1998 jsem s nadšením otevřela svůj salon. V roce 2000 jsem absolvovala vizážistickou školu v salonu Ivety Kopřivové a tam jsem se na “první pohled” zamilovala do francouzské kosmetiky Sothys, která mi umožnila vše po čem jsem toužila. Vzdělavání, vysoce kvalitní a účinné produkty, navštívila jsem místa ve Francii, kde se kosmetika vyrábí, zahrady Sothys, absolvovala jsem semináře ve školícím centru v Paříži.
V roce 2020 jsem rozšířila nabídku o čistě organickou kanadsko-maďarskou kosmetiku, která navazuje svými recepturami na maďarskou historii lázeňství a bylinkářství. Tato kosmetika má dlouholetou tradici a využívá 100% přírodní ingredience ve své nejčistší a nejčerstvější podobě.
.
Baví mě život, svoji práci dělám s láskou  a s nadšením. Pečuji o ženy i muže, kteří se chtějí o sebe starat a zároveň si dopřát odpočinek a relaxaci.

Kde mě v Olomouci najdete?

Kosmetický salon Jana Bundilová
Adresa do salonu: Erbenova 2, Olomouc, PSČ 779 00
Telefonický kontakt: +420 603 776 963